alebo nájdi dovolenku:

Chci otěhotnět

Navigace: CHCI-OTEHOTNET >

Adiel Sada plodné dny DONNA

Značka: Adiel

Kategorie: Zdraví | Zdravotnické potřeby | Domácí diagnostické testy

Popis:

Sada plodné dny s ovulačním testem DONNA

Balíček obsahuje všechny produkty pro potřeby těch, kteří se pokoušejí o miminko. Součástí je Donna ovulační test, který funguje na bázi mikroskopu. Pomůže vám pomocí slin zjistit, zda jste v plodném období svého menstruačního cyklu. Ovulační období u ženy trvá asi 3 dny, 6 dní se považuje za období možného otěhotnění. Až si ověříte, kdy nastává ovulace, přichází na řadu lubrikační gel na podporu početí Conceive Plus. Ten je vyroben patentovanou metodou tak, aby vytvářel specifické pH prostředí pro optimální podmínky nutné k přežívání a migraci spermií. Spermie ve spojení s Conceive Plus prokazují významně zlepšenou životaschopnost ve srovnání se spermiemi pohybujícími se v prostředí ostatních lubrikačních gelů i v prostředí bez použití lubrikačních gelů.

Zvyšte své šance na početí miminka s cviky na posílení pánevního dna. Připravili jsme pro vás zajímavý článek na téma - Jak na neplodnost s cvičením dle Ludmily Mojžíšové. V naší nabídce naleznete také DVD s instruktážními cviky dle známé fyzioterapeutky. Posílit pánevní dno lze i se sadou intimních Yoni vajíček.

Sada obsahuje:

  1. Fertilcontrol Light DONNA ovulační test
  2. Lubrikační gel pro podporu početí Conceive Plus 75 ml

Jak produkty ze sady správně používat?

  • Pomocí ovulačního testeru Donna provádějte testování vždy ve stejnou hodinu. Výsledky si zapisujte do ovulačního kalendáře, pro ověření vašich plodných dnů použijte naši ovulační kalkulačku.
  • Ve chvíli, kdy dojde na vaše plodné dny, používejte s partnerem před nebo při pohlavním styku lubrikační gel Conceive Plus.

Ovulační test DONNA - zdravotnický prostředek

Ovulační tester Donna je malý ruční mikroskop, který vám pomůže pomocí slin zjistit, zda jste v plodném období svého menstruačního cyklu. Ovulační období u ženy trvá asi 3 dny, 6 dní se považuje za období možného otěhotnění.

  • Můžete ho použít pro identifikaci plodných dnů pro otěhotnění, nebo naopak jako antikoncepční prostředek, který vám napoví, kdy se musíte chránit před početím.
  • Je vhodný jako antikoncepční pomocník pro ženy, které nemohou nebo nechtějí užívat hormonální antikoncepci.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.

Conceive Plus lubrikační gel -  zdravotnický prostředek

  • Naneste přiměřené množství gelu před nebo během pohlavního styku.
  • Používejte v době okolo ovulace, tím zvýšíte pravděpodobnost početí. Rovněž možno použít kdykoliv během pohlavního styku, možno používat i několikrát denně. Nepoužívejte po datu spotřeby.
  • Vhodný i pro každodenní použití.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.


Upozornění

Ovulační test DONNA není určen pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tester skladujte v suchu, nevystavujte mrazu.

Nepoužívejte gel v případě, že by se objevily příznaky podráždění, nebo jste krátce po gynekologickém zákroku. Není určeno dětem. Nepoužívejte do datu spotřeby.

Cena: 1179.00 Kč s DPH

| Zpátky


...

Reklama: