alebo nájdi dovolenku:

Parfémy YODEYMA Paris

Navigace: PARFEMY-YODEYMA-PARIS >

Nanolab KAO KAI Parfém do praní inspirovaný francouzskou vůní No. 7 Obsah: Objem: 300 ml, Pracích dávek: 60

Značka: Nanolab

Kategorie: Drogerie | Prani | parfemy-do-prani

Popis:

Luxusní Parfém do praní No. 7: Hugo Boss - Boss Bottled

Představujeme vám náhradu běžné aviváže - luxusní parfém do praní No. 7, který je inspirován vůní . Hugo Boss - Boss Bottled Vaše oblečení bude vonět jako z nejluxusnějších parfumerií.

KAO KAI. No. 7 však není jen o vůni. Jeho složení je šetrné k vašemu oblečení a zároveň k životnímu prostředí. Místo agresivních chemikálií, které mohou poškodit vlákna vašeho oblečení a zatížit přírodu, No. 7 používá jemné, ale účinné složky, které zanechávají vaše oblečení neuvěřitelně měkké a snadné na žehlení.

07

Parfém do praní je snadno použitelný, stačí jej přidat do pracího cyklu místo aviváže. Díky nízké dávce stačí jedno balení na velké množství praní, což z něj činí ekonomickou volbu pro vaši domácnost.

Parfém do praní může být použit i v sušičce a to s ohromujícím efektem! Stačí jej aplikovat na vlněnou kouli a vložit do sušičky spolu s prádlem. Během sušení se pak parfém rovnoměrně rozprostře po celém prádle a vy tak získate dokonale voňavý šatník.

Doporučené dávkování: použijte 5 ml koncentrátu na 4 kg prádla do nádobky na aviváž. Pro lepší představu 5 ml odpovídá množství plného víčka.

Dostupné balení: 10 ml | 150 ml | 300 ml | 500 ml

Typ vůně: květinová vůně s ovocnými a dřevitými tóny - převodník vůní 


Parametre:

Obsah: Objem: 300 ml, Pracích dávek: 60
Vonná charakteristika: Hugo Boss

Cena: 599.00 Kč s DPH

| Zpátky


...

Reklama: